Yükleniyor...

KAŞMER İNŞAAT YENİ PROJE BAŞLANMIŞTIR.

Anasayfa / Blog / KAŞMER İNŞAAT YENİ PROJE BAŞLANMIŞTIR.

KAŞMER İNŞAAT YENİ PROJE BAŞLANMIŞTIR.

Anasayfa / Blog / KAŞMER İNŞAAT YENİ PROJE BAŞLANMIŞTIR.

MİLLET MAHALESİNDE YENİ BİR PROJEYE BAŞLANMIŞTIR. FIRSATLARDAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARAYINIZ !

Konut projelerimizin  tamamında alt etüd çalışmaları çok titizlikle gözden geçirilmiş etüd sonucu doğrultusunda statik proje uygulamaları doğrultusunda Deprem Yönetmeliğine tam ve eksiksiz uyularak projelerinde öncelikle insanların sağlığını ön planda tutmuştur.

Projelerinde radya jeneral temel uygulanmış, beton seçimlerinde zemin etüdleri sonucunda belediyenin onay verdiği statüde beton kullanılmıştır. Temellerin başlangıcından itibaren su izolasyonları tam ve eksiksiz yürütülerek konutlarda nem ve rutubeti engellemekteyiz. Tüm konut projelerinde İç ve Dış Gazbeton (YTONG) sistemi kullanılmış ayrıca Foamboardla montolama uygulanarakısı ve sese karşı izolasyon sağlanmıştır. Projelerimizde müşterilerimizin güvenli ve konforlu bir yaşam sürdürebilmeleri için konutların içerisinde, Digiturk altyapısı konutların tamamında müşterilerimize sunulmuştur.

Tüm projelerimizde radyan temel sistemi kullanılmaktadır. İnşaat projelerimizin tamamı TSE 2001 CE standardına uygundur.

Kalite politikamız projelerimiz insana yatırım olduğundan önce insan sloganıyla yola çıkmaktayız.

MALİ YAPI
Şirket bünyesinde yürütülen tüm mali işlemlerde şirketin özsermayesi kullanılmakta herhangi bir bankadan kredi kullanılmamaktadır. Projelerimiz için detaylı bilgi almak için arayınız.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 224 233 70 00

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.